Ab Projelerimiz

Mobilya sektöründe 17 yıldır hizmet vermekte olan işletmemiz, büyüme, gelişme ve yenilikçilik anlamındaki arayışını sürdürürken, bu konuda ciddi ve gerçekçi projelere destek veren Avrupa Birliği Projesine kendisini kabul ettirmeyi başarmıştır.

Firmamız bu atılımla, kapasitenin arttırılması, hızlanması ve üretim kalitesi ile bölgemizde daha geniş bir çevreye hitap ederek, gelişimini sürdürmeye devam edecektir.

Firmamızın, Avrupa Birliği TR-90 Düzey 2 Bölgesi Kalkınma Programı kapsamında hazırlamış olduğu ‘Makina Alımı, Kurumsallaşmak, Kalite ve Verimliliği Arttırmak’ konulu projemiz desteklenmeye değer bulunmuştur.

Bu proje kapsamında firmamızın yeni alacağı ileri teknoloji ürünü makinelerle, bölge ekonomisine katkıda bulunmak, istihdam oluşturmak ve rekabet edebilir hale gelmek amaçlanmıştır. Kurulacak olan toz emme sistemi ile çevreyi ve insan sağlığını düşünerek, çevre kirliliği oluşturacak etmenler minimuma indirilmiş olacaktır.

Bu husus yine personel sağlığı konusunda da önem arz etmektedir. Ayrıca, yine uygulayacağımız ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi ile, üretimde kalite sağlamak ve müşteri memnuniyeti konuşunda yeni açılımlar gerçekleştirmiş olacağız.

Üretimde kalite, sağlamlık ve estetiğiyle müşterilerimizin beğenisini kazanan firmamız bu proje ile hedeflerine ulaşma konusunda önemli bir adım atmıştır.

mib
ONLİNE ALIŞVERİŞ