Uygulama Kitaplık

Kitaplık nedir?

Farklı model ve tasarımlarda yapılan genellikle kitap, dergi vb. yayınları düzgün tutmak ve istenildiği anda ulaşabilmek için tasarlanmış mobilyadır.

Şık ve özgün tasarımlara sahip birbirinden işlevsel kitaplık modellerini, Tekzen’in bu kategorisinde kolayca bulabilirsiniz.

 

Alpino, Dekorister, Kenyap, Minar, Adore, Bestline, Bosphorus, Sanal Mobilya, Tekzen, Tekzen Home, Evdeki Moda gibi son derece kaliteli ve seçkin markalara ait ürünlerin yer aldığı bölümden kırmızı, beyaz, siyah, ceviz, akçaağaç, menekşe gibi renklere sahip çok farklı modellere kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Evlerde ya da iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilecek, modern ve klasik tarzlarda dizayn edilmiş kitaplık çeşitleri arasından, kendi zevkinize ve ihtiyacınıza uygun olanları seçebilirsiniz. Kapaklı, çekmeceli ya da tamamıyla açık raflardan oluşan modeller ile evinizin dekorasyonuna katkıda bulunabilirsiniz. Evinizin ya da iş yerinizin dekorasyonu ile uyum sağlayacak duvar rafları ve ayaklı dolaplar sayesinde, kitaplarınız için uygun depolama alanları da oluşturabilirsiniz. Kitap, dosya, CD, DVD ya da dekoratif eşyalarınızı sergileyebileceğiniz bölmeli dekoratif dolaplar ile bir yandan eşyalarınızı muhafaza ederken diğer yandan da evlerinizi şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

 

Duvara monte edebileceğiniz simetrik ya da asimetrik kitaplık raf modelleri ile bürolarınıza, oturma ya da çalışma odalarınıza hareket katabilirsiniz ve aynı zamanda da alandan tasarruf edebilirsiniz. Dilerseniz dikkat çekici tarzlara sahip fütüristik raflı modeller tercih ederek odalarınızda modern bir hava yaratmanız mümkün. Dilerseniz de klasik çizgiye sahip modeller ile evlerinize sade ve şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile mobilya kategorisinin altında bulunan kitaplık kategorisinden bütçenize, zevkinize ve evinizin ihtiyacına göre seçeceğiniz ürünlerin özelliklerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Kitaplık fiyatlarını karşılaştırabilir ve beğendiğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

ONLİNE ALIŞVERİŞ